Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Dobesim dhe dietaArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Si te dobesohemi per 1 jave

Per te lexuar me shume per si te dobesohemi per 1 jave ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth si te dobesohemi per 1 jave athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Cfare te ngrejm qe te dobesohemi”
Pustuar nga: Nida ne daten: 22-11-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te ha”
Pustuar nga: doni ne daten: 07-11-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mundem te bie nga pesha ”
Pustuar nga: angjela ne daten: 15-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te dobesohem ? ”
Pustuar nga: lioneli ne daten: 02-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te debesohem per ni jav”
Pustuar nga: xhesi ne daten: 27-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ti ha te gjitha perveq bukes dhe embelsirave a mund te humb pesh ”
Pustuar nga: Aferdita ne daten: 16-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ti ha te gjitha perve”
Pustuar nga: Aferdita ne daten: 16-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te kem nje bark te rrafsht”
Pustuar nga: vajza flok gjat ne daten: 11-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobsohem 5 kile per 1jav”
Pustuar nga: dori ne daten: 11-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemi?”
Pustuar nga: fabio ne daten: 07-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbi 5 kg per dia dit ju lutem trg ”
Pustuar nga: angjelita ne daten: 05-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohem per nje jav ne kushte shtepie dhe pa ndnj shpenzim shume te madh”
Pustuar nga: jenny ne daten: 30-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam 47 kg dua te dobesohem”
Pustuar nga: arilena ne daten: 29-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbas kile shpejt”
Pustuar nga: emmy ne daten: 12-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te dobsohemmm ”
Pustuar nga: qlirim ne daten: 01-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si t dobsohem”
Pustuar nga: veronka ne daten: 01-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobesohem”
Pustuar nga: Ina ne daten: 30-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobsohem”
Pustuar nga: altina ne daten: 23-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te heqe 30 kile ”
Pustuar nga: bana ne daten: 17-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te dobsohem”
Pustuar nga: erina ne daten: 15-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfare duhet te bejme qe te dobesohemi?”
Pustuar nga: rea ne daten: 29-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me pengon kjo pesh qe kam me jepni nje keshill ose diqka qe mund te mi hjek kilogram ?/”
Pustuar nga: eron ne daten: 21-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pse te dobesohemi pa rene ne fytyre?”
Pustuar nga: arjeta ne daten: 19-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobesohem per 5 kile :/”
Pustuar nga: Merdian musliu ne daten: 15-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohem ne nje jave?”
Pustuar nga: turi ne daten: 10-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kam newoj te me tregoni si te biee nga pesha te humb te pakten 6kg per 1 jaw ”
Pustuar nga: lena ne daten: 06-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje.Qe kur kam lindur djalin kam mar shum pesh jam rreth 80 kg dua te humbas 15 me 20 kile por nuk e di se si kam ber dhe dieta por nuk arrija te humbja,as 2 kile ne muaj diten nuk e mbaja dot me teper se nje muaj dhe keshtu dorezohesha. Me jepni nje zgjidhje ju lutem cfar duhet te bej,me ktheni pergjigje ju lutem.”
Pustuar nga: Ξανθια Γοργωνα ne daten: 05-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ta dobesoj barkun ?”
Pustuar nga: filan fisteku ne daten: 03-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ju lutem si te dobsohem nga barku dhe kembet ju lutem me ndihmoni urgjentisht ju lutem pergjigjuni pyetjes time ju luuutem shuum”
Pustuar nga: lona ne daten: 29-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te heq barkun?”
Pustuar nga: emi ne daten: 28-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobsohem per nji jav dhe si ta humb barkun”
Pustuar nga: hera ne daten: 24-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje une jam 13 vjeqare dhe jam 65 kg si te humbi peshe ju lutem me ndihmoni”
Pustuar nga: vajza ne daten: 23-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“A ESHTE E VERTET KJO GJE?”
Pustuar nga: RENATO ne daten: 18-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobsohemi shume shpejt per dy jave ”
Pustuar nga: armela ne daten: 17-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te heqim pjesen e barkut pa u lodhur shume.”
Pustuar nga: lola ne daten: 09-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te humbim peshe per nje javee ?? ”
Pustuar nga: Ajo ne daten: 04-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobsoh shpejt”
Pustuar nga: Angela ne daten: 27-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“psh...jam erina....dua te dobsohem 10kg...se jam 59kg dua te jem me e dobet....jo se kam oreks por me shum me rri mendja e skam cfar bej ha ushqim...”
Pustuar nga: erina ne daten: 26-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobesohem”
Pustuar nga: Djahdjdj ne daten: 19-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si ta heku se paku kat kigo ne bark trg ju lutum ne fc tim flm”
Pustuar nga: angjela ne daten: 15-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam 1.56 e gjate e 60kg me intereson te dij sa duhet te jete pesha normale me kete gjatesi pasi ne kohen e fundit kam shtuar pesh, sidomos barku dhe ne mes si te dobsohem ose si te hjek Kilogramet e tepert.”
Pustuar nga: Ija ne daten: 13-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“A eshte e mundur te shtosh ne peshe kur Han vetem dreken por ngopesh me ushqim.”
Pustuar nga: Brenda ne daten: 11-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dopsohemi”
Pustuar nga: shani ne daten: 18-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te hum 25kg sa me shpejt si mundem ti ul”
Pustuar nga: Gada ne daten: 05-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te dobesohem per nje jave ose te pakten te humbas ndonje kile se nuk ndihem mire me veten time por nuk po di se si!!! ”
Pustuar nga: Vajza e merzitur ne daten: 25-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dobesojm barkun?”
Pustuar nga: jonida ne daten: 02-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbasesh 10 kile per nje jav ”
Pustuar nga: neno ne daten: 30-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemmi per i jave”
Pustuar nga: aferdita ne daten: 26-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kam shtuar shume peshe si tja bej per kete te marr ilace apo te mbaj djete ”
Pustuar nga: deapojanaku ne daten: 11-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohem”
Pustuar nga: anxhela ne daten: 06-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te humb 10kg ju litem me ndihmoni”
Pustuar nga: ramadan ne daten: 26-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam me e plot tek kembet dhe krahett qfare duhet te bej? :(”
Pustuar nga: florie ne daten: 30-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemi per 1 jave?”
Pustuar nga: jedia ne daten: 27-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ti qifhsa deknit me bashk pytje une ty ”
Pustuar nga: Liridon hyseni ne daten: 21-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te dobesohem per nje jave se jam shendoshur teper edhe jam shum e stresuar nuk e duroj dot veten keshtu.”
Pustuar nga: enca ne daten: 25-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te dopsohna ”
Pustuar nga: rrahim ne daten: 15-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te dopsohna ”
Pustuar nga: rrahim ne daten: 15-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te heqim pucrat nga fytyra per nje dite?”
Pustuar nga: Vesa ne daten: 11-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te heqim pucrat nga fytyra per nje dite?”
Pustuar nga: VESA ne daten: 11-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund te dopsohemi”
Pustuar nga: Zafina ne daten: 11-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te humbesh shum pesh”
Pustuar nga: ramiz@hotmail.com ne daten: 13-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“do te deshiroja te dija se si mund ti heq tulet qe kam ansh barkut>??”
Pustuar nga: ela ne daten: 28-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemi per nje jave”
Pustuar nga: anisa ne daten: 01-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te debesohem per mje muaj...dua te kem nje humbje peshe shume te madhe ??? ”
Pustuar nga: darla ne daten: 22-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje . jamm mbi peshe, edhe pse luaj 2-3 here ne jave futboll, biles ka dy muaj qe bej vrap ne mengjes dhe darke per heqjen e barkut . Jam bere pesimist fare . Ju lutem cfare me keshilloni. ”
Pustuar nga: elkir ne daten: 16-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si te dobesohemi me”
Pustuar nga: kuzey ne daten: 23-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam 34 vjeqare peshoj 86kg ju lutem ni kshill qysh mund te humbi pesh ju faleminderit”
Pustuar nga: saide ne daten: 07-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si ti debesoj kembet dhe baykun”
Pustuar nga: erza ne daten: 02-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“PER 1 JAVE MUND TE HUMBIM 10 KILE?”
Pustuar nga: ELIF ne daten: 27-02-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje

Artikuj dhe pergjigje:
Patjeter qe jo Pustuar nga: xperson ne daten: 23-08-2013


Dyhet qe te hekesh 1200 kalori ne dit dhe do hekesh 3.5 kg ne 1 jave Pustuar nga: jurgen geci ne daten: 30-07-2013
Si te humbim peshen

Mendoj se per nje jave nuk mund te humbasesh peshen qe ti deshiron por qfare une te keshilloj eshte te hash sa me pake ushqime te zakonshme.Ha peme dhe perime ne menyre qe te humbasesh peshen ne menyre efikase dhe te shpejt ruaju nga ushqimet e thata.Psh nese merr 1000-1200 kalori ne dite duhet te besh ushtrime fizike 1 ore.Te preferoj te konsumosh 2-3 litra uje ne dite te ftohet sepse uji i ftohte e pershpejton metabolizmin. Pustuar nga: anonim ne daten: 19-07-2013
Posto nje ide

Lista e faqeve:

si te dobesohemi per 1 javeSi te Dobesohemi
si te dobesohemi per 1 jave me shume ne sitedobesohemi.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.sitedobesohemi.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Muzike dhe mp3 PopulloreMuzike dhe mp3 Popullore
si te dobesohemi per 1 jave me shume ne mp3popullore.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.mp3popullore.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy